cellfi top

apple watch

תיקון שעון אפל apple watch

אם אתם מברי המזל שיש בבעלותם שעון של אפל, אתם וודאי יודעים עד כמה המכשיר המצוין הזה מקל על החיים ומשפר אותם. האפליקציות בשעון אפל, שכוללות מנוע חיפוש, שיחות, שליחת הודעות, האזנה למוזיקה ועוד דברים רבים אחרים מתמצתות את כל הטוב שיש במכשירי האייפון של חברת אפל לשעון קומפקטי, אלגנטי ומדויק. השעונים הללו יכולים לשמש אתכם במשך שנים רבות אם תשמרו עליהם כמו שצריך, אך למרבה הצער, מתרחשות לעתים תאונות קטנות שאנו לא יכולים למנוע. במגע עם מים, שריטה, מכה חזקה או כל פעולה אגרסיבית, השעונים של אפל עלולים להינזק במידה שמצריכה את התיקון שלהם במעבדת מומחים, כמו סלפי ברמת גן. במקרים בהם חלה תקלה עם השעון שלכם והוא לא עובד כמו שצריך, חשוב שתפנו למעבדת סלפי, שממוקמת קרוב לבורסה ברמת גן, כדי שיבצעו תיקון שעון אפל apple watch בצורה מקצועית שלא תמצאו במקומות אחרים.

קרא עוד...

תיקון שעון apple watch

מאז ההשקה שלהם בשנת 2017, שעוני אפל כבשו את העולם וגרמו לאנשים להתאהב בהם, ממש כמו עם מכשירי האייפון. הטלפונים האלגנטיים הללו בעלי המסכים האיכותיים, הפונקציות המתקדמות והאפליקציות שמאפשרות להקשיב למוזיקה, לחפש מידע ולדבר עם אנשים אחרים קנו להם מוניטין חיובי בקרב חובבי גאדג'טים ואוהבי אייפון בכל העולם. השמירה על המכשירים הללו עלולה להיות מאתגרת לעתים בגלל שהם נמצאים על פרק היד שלנו, מה שחושף אותם לפגיעות מהסביבה שלא תמיד יש לנו שליטה עליהן. כאשר השעון מתפקד בצורה לא טובה, האפליקציות לא עובדות או שהמסך לא מגיב, כנראה שיש לבצע תיקון שעון apple watch אצל מקצוענים, כמו מעבדת סלפי ברמת גן. אצלנו תוכלו לקבל שירות עבור כל תקלה בשעון אפל, ולצאת איתו על פרק כף היד שלכם, ממש כאילו הוא חדש.

קרא עוד...

תיקון החלפת מסך לשעון apple watch

בשלוש השנים האחרונות, אנו רואים עלייה מתמדת במספר האנשים ברחבי העולם שמתמכרים לשעונים של אפל ואילו מחליפים אותם פעמים רבות בסמרטפונים שלהם. סוד הקסם של המכשירים הללו ברור לעין כאשר מביטים בהם ורואים את עיצובם המיוחד, משתמשים בהם ומגלים שהמראה שלהם הוא רק קצה הקרחון של גורמי המשיכה של המכשירים המצוינים הללו. לאנשים שנמצאים בתזוזה או אפילו כאלו שרק רוצים מכשיר חכם, שעון אפל הוא בהחלט אחת האפשרויות הטובות והאיכותיות ביותר שקיימות בשוק. עם זאת, חשוב להיזהר עם המכשירים הללו, שכן הם עלולים לספוג מהלומות כשהם נמצאים על פרק היד, כמו סדק או שבירה במסך. כאשר קורה ואנו מסבים בטעות נזק לשעון, יש להחליף את המסך על מנת שניתן יהיה להשתמש בו. החלפת מסך לשעון apple watch צריכה להתבצע במעבדה מאושרת ועם חלקים מקוריים של החברה, כמו במעבדת סלפי ברמת גן הממוקמת בקרבת הבורסה, ומציעה מגוון שירותי תיקון לכל סוגי המכשירים של חברת אפל.

קרא עוד...

תיקון החלפת מסך שעון אפל במחיר זול

לאחר ההשקה של האייפון הראשון בשנת 2007, היה נאה לכולם שחברת אפל העולמית לא תוכל להוציא לשוק מכשיר שיתחרה בספינת הדגל שלה, מה שהוכח כלא נכון עם היציאה של שעון אפל הראשון בשנת 2014. מאז, עם כל שנה שעוברת, חברת אפל מכריזה על שעון חדש שיוצא לשוק וקונה לו מעריצים נלהבים בין רגע. עם התראות שמגיעות ישירות מהאייפון, דרך מוזיקה, ניהול שיחות ועד אפליקציות לשמירה על אורח חיים בריא – לא קשה להבין מדוע השעונים של אפל אהובים כל כך. למרבה הצער, העובדה שהשעונים הללו נענדים כמעט על בסיס יומי משמעה שהם חשופים ללא מעט מהלומות במהלך היום שעלולות לנזק למסך. כאשר זה קורה, מסך השעון, שהוא קטן יחסית לאייפון, חייב להיות מוחלף על מנת שניתן יהיה להמשיך ולהשתמש בו. ההחלפה העדינה הזו צריכה להתבצע על ידי מומחים, כמו אלו שתמצאו במעבדת התיקונים סלפי ברמת גן, בה תקבלו את השירות המקצועי ביותר ותוכלו אפילו לראות החלפת מסך Apple watch במו עיניכם.

קרא עוד...

חברות

Prev
Next

עקוב אחרינו