ערוץ יוטיוב

סלפי מעבדת סלולר

החלפת גב אחורי לאייפון 11 במעבדת סלפי

https://cellfilab.co.il/iphone-repair/back-repair/iphone-11/ צריכים החלפת גב לאייפון 11? אצלנו בסלפי אנו משתמשים במיכשור לייזר מתקדם, מחליפים את הפאנל האחורי עם גב מקורי, במהירות ובפשטות. הזמינו תיקון עכשיו

צפיות 414 רייטינג 0.00
החלפת גב מכשירי אייפון - רק בסלפי

https://cellfilab.co.il/iphone-repair/back-repair/ צריכים החלפת גב לאייפון שלכם? אצלנו בסלפי אנו משתמשים במיכשור לייזר מתקדם, מחליפים את הפאנל האחורי עם גב מקורי, במהירות ובפשטות. הזמינו תיקון עכשיו.

צפיות 168 רייטינג 0.00
תיקון החלפת מסך לשיאומי מי נוט 10 בסלפי

https://cellfilab.co.il/cellular-fix/screen-repair/xiaomi-mi-note-10/ תיקון שיאומי מי נוט 10 עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון שיאומי מי נוט 10 - תיקון החלפת מסך לשיאומי מי נוט 10 תיקון שקע טעינה לשיאומי מי נוט 10 תיקון ניקוי קורוזיה לשיאומי מי נוט 10 תיקון או החלפת סוללה לשיאומי מי נוט 10 הכל מקורי!

צפיות 65 רייטינג 0.00
תיקון החלפת מסך לשיאומי רדמי נוט 8 פרו: מעבדת סלפי ר״ג

https://cellfilab.co.il/cellular-fix/screen-repair/xiaomi-redmi-note-8-pro/ תיקון שיאומי רדמי נוט 8 פרו עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון שיאומי רדמי נוט 8 פרו - תיקון החלפת מסך לשיאומי רדמי נוט 8 פרו תיקון שקע טעינה לשיאומי רדמי נוט 8 פרו תיקון ניקוי קורוזיה לשיאומי רדמי נוט 8 פרו תיקון או החלפת סוללה לשיאומי רדמי נוט 8 פרו הכל מקורי!

צפיות 494 רייטינג 0.00
תיקון מסך לגוגל פיקסל 4 רק אצל מעבדת סלפי ברמת גן

https://cellfilab.co.il/cellular-fix/screen-repair/google-pixel-4/ תיקון גוגל פיקסל 4 עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון גוגל פיקסל 4 - תיקון החלפת מסך לגוגל פיקסל 4 תיקון שקע טעינה לגוגל פיקסל 4 תיקון ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל 4 תיקון או החלפת סוללה לגוגל פיקסל 4 הכל מקורי!

צפיות 34 רייטינג 0.00
מעבדה לתיקון שיאומי רמת גן - תיקון מכשירי xiaomi בר״ג

https://cellfilab.co.il/repair-lab-xiaomi/ramat-gan/ מתקנים מכשירי שיאומי רק עם 100% רכיבים מקוריים - רק אצל סלפי ברמת גן רכיבים מקוריים בלבד לכל מכשירי שיאומי תיקון שיאומי רמת גן זה רק אצל סלפי

צפיות 28 רייטינג 0.00
מעבדת תיקון שיאומי xiaomi ברמת גן - מעבדת סלפי 100% רכיבים מקוריים

https://cellfilab.co.il/repair-lab-xiaomi/ramat-gan/ תיקון כל מכשירי שיאומי עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון תיקון כל מכשירי שיאומי - תיקון החלפת מסך לכל מכשירי שיאומי תיקון שקע טעינה לכל מכשירי שיאומי תיקון ניקוי קורוזיה לכל מכשירי שיאומי תיקון או החלפת סוללה לכל מכשירי שיאומי הכל מקורי!

צפיות 39 רייטינג 0.00
תיקון מסך או החלפה עבור אייפון 11 כולל 11 פרו ו 11 פרו מקס רק אצל סלפי

https://cellfilab.co.il/cellular-fix/screen-repair/iphone-11/ תיקון אייפון 11 עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון אייפון 11 - תיקון החלפת מסך לאייפון 11 תיקון שקע טעינה לאייפון 11 תיקון ניקוי קורוזיה לאייפון 11 תיקון או החלפת סוללה לאייפון 11 הכל מקורי! אנחנו מתקנים את כל גרסאות האייפון 11 כולל iPhone 11 iPhone 11 pro iPhone 11 pro max

צפיות 313 רייטינג 0.00
תיקון מסך או החלפה לכל סוגי שעוני אפל ווטש במעבדת סלפי

https://cellfilab.co.il/apple-watch-fix/ תיקון לכל סדרות שעוני אפל ווטש Apple Watch עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון לכל סדרות שעוני אפל ווטש Apple Watch - תיקון החלפת מסך ללכל סדרות שעוני אפל ווטש Apple Watch תיקון שקע טעינה ללכל סדרות שעוני אפל ווטש Apple Watch תיקון ניקוי קורוזיה ללכל סדרות שעוני אפל ווטש Apple Watch תיקון או החלפת סוללה ללכל סדרות שעוני אפל ווטש Apple Watch הכל מקורי!

צפיות 236 רייטינג 0.00
תיקון מסך או החלפה עבור Huawei P30 PRO רק במעבדת סלולאר סלפי

https://cellfilab.co.il/cellular-fix/screen-repair/huawei-p30-pro/ תיקון וואוי Huawei P30 פרו עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון וואוי Huawei P30 פרו - תיקון החלפת מסך לוואוי Huawei P30 פרו תיקון שקע טעינה לוואוי Huawei P30 פרו תיקון ניקוי קורוזיה לוואוי Huawei P30 פרו תיקון או החלפת סוללה לוואוי Huawei P30 פרו הכל מקורי!

צפיות 40 רייטינג 0.00
תיקון מסך או החלפה עבור וואווי p30 בסלפי

https://cellfilab.co.il/cellular-fix/screen-repair/huawei-p30/ תיקון וואוי Huawei P30 עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון וואוי Huawei P30 - תיקון החלפת מסך לוואוי Huawei P30 תיקון שקע טעינה לוואוי Huawei P30 תיקון ניקוי קורוזיה לוואוי Huawei P30 תיקון או החלפת סוללה לוואוי Huawei P30 הכל מקורי!

צפיות 40 רייטינג 0.00
תיקון החלפת מסך עבור וואן פלוס 6t עושים רק בסלפי

https://cellfilab.co.il/cellular-fix/screen-repair/oneplus-6t/ תיקון וואן פלוס 6 טי Oneplus 6t עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון וואן פלוס 6 טי Oneplus 6t - תיקון החלפת מסך לוואן פלוס 6 טי Oneplus 6t תיקון שקע טעינה לוואן פלוס 6 טי Oneplus 6t תיקון ניקוי קורוזיה לוואן פלוס 6 טי Oneplus 6t תיקון או החלפת סוללה לוואן פלוס 6 טי Oneplus 6t הכל מקורי!

צפיות 50 רייטינג 0.00
תיקון החלפת מסך עבור htc u12 plus רק אצל סלפי ברמת גן

https://cellfilab.co.il/cellular-fix/screen-repair/htc-u12/ תיקון Htc u12 פלוס עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון Htc u12 פלוס - תיקון החלפת מסך לHtc u12 פלוס תיקון שקע טעינה לHtc u12 פלוס תיקון ניקוי קורוזיה לHtc u12 פלוס תיקון או החלפת סוללה לHtc u12 פלוס הכל מקורי!

צפיות 21 רייטינג 0.00
תיקון מסך שיאומי רדמי נוט 7 פרו - מעבדת סלפי רמת גן

https://cellfilab.co.il/cellular-fix/screen-repair/xiaomi-redmi-note-7-pro/ תיקון שיאומי רדמי נוט 7 פרו עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון שיאומי רדמי נוט 7 פרו - תיקון החלפת מסך לשיאומי רדמי נוט 7 פרו תיקון שקע טעינה לשיאומי רדמי נוט 7 פרו תיקון ניקוי קורוזיה לשיאומי רדמי נוט 7 פרו תיקון או החלפת סוללה לשיאומי רדמי נוט 7 פרו הכל מקורי!

צפיות 171 רייטינג 0.00
תיקון החלפת מסך עבור וואן פלוס 5 רק במעבדת סלפי בר״ג

https://cellfilab.co.il/cellular-fix/screen-repair/oneplus-5/ תיקון וואן פלוס 5 עם רכיבים מקוריים בלבד רק בסלפי, ללא זיופים - מעבדת תיקון וואן פלוס 5 - תיקון החלפת מסך לוואן פלוס 5 תיקון שקע טעינה לוואן פלוס 5 תיקון ניקוי קורוזיה לוואן פלוס 5 תיקון או החלפת סוללה לוואן פלוס 5 הכל מקורי!

צפיות 36 רייטינג 0.00

youtube

עקוב אחרינו